Administrasjon

Bodil Kanstad

Bodil Kanstad

Daglig leder

Økonomiansvarlig, PR / Salg
Siviløkonom
Mobil: 902 01 917
bodil.kanstad@kanstad-trelast.no

Einar Kanstad

Einar Kanstad

Rørleggermester

Salg rør / sanitær, trelast / byggevarer
Mobil: 901 35 633
einar.kanstad@kanstad-trelast.no

Ingve Kanstad

Ingve Kanstad

Byggesak, fagskoleingeniør

Byggesak, prosjektering
Mobil: 97 71 13 71
ingve.kanstad@kanstad-trelast.no

Egil Lorentzen

Egil Lorentzen

Byggeleder Harstad, Sortland og Lødingen

Byggmester
Mobil: 902 01 912
egil@kanstad-trelast.no

Kine Pedersen

Kine Pedersen

Regnskapskonsulent

Faktura, regnskap og lønn
Mobil: 958 03 418
kine.pedersen@kanstad-trelast.no

Louise Santi

Louise Santi

Interiørdesigner

Salg, kjøkken, bad, interiør konsulent
Mob: 473 37 294
louise.santi@kanstad-trelast.no

Butikk Lødingen

Rudi Helmersen

Butikkselger

Fagbrev kontor og administrasjon og butikk/salgsfaget
Tlf: 769 33 500